DE FINALES – ZONDAG 5 FEBRUARI

Willem Jan Kroeze algemeen kampioen!

Arend Mulder kampioen in de A klasse

Gerrit Snippe kampioen in de B klasse

Willem Jan Kroeze kampioen in de C klasse

A KLASSE

DE FINALE
RENE VERBURG – AREND MULDER 0-2

13:30 Bertus Rijks – Michiel Adams 0-2
14:00 Rene Verburg – Gerrit Emmens 2-0
14:30 Wiebe Pomper – Arend Mulder 0-2
15:00 Rob Klooster – Jan Tiesinga 2-0

16:00 Michiel Adams – René Verburg 0-2
16:30 Arend Mulder – Rob Klooster  2-0

 

B KLASSE

DE FINALE
GERRIT SNIPPE – GEERT KUIPERS 2-0

13:30 Gerrit Snippe – Wesley Grevink 2-0
14:00 Jan Edens – Gert Weites 0-2
14:30 Geert Kuipers – Henk Enting 2-0
15:00 Arjan Tip – Johan Tip 0-2

16:00 Gerrit Snippe – Gert Weites 2-0
16:30 Geert Kuipers – Johan Tip 2-0

 

C KLASSE

DE FINALE
WILLEM JAN KROEZE – HENDRIK HARTLIEF 2-0

13:30 Willem Jan Kroeze – Steven Barels 0-2
14:00 Jan Stevens – Geert Jan Enting 0-2

14:30 Hendrik Hartlief – Jeroen Harmsen 2-0
15:00 Andries de Jong – Gert Bosman 0-2

16:00 Willem Jan Kroeze – Geert Jan Enting 1-1
16:30 Hendrik Hartlief – Gert Bosman 1-1

 

DE VOORRONDEN

Vrijdag 3 februari Klasse A
19.00 Gerrit Emmens – Rene Verburg 0-2
19.30 Michiel Adams – Willem Baldé 0-2
20.00 Wiebe Pomper – Arend Mulder 2-0
20.30 Geert Jan Bolhuis – Rob Klooster 0-2
21.00 JB van Esch – Bertus Rijks 0-2
21.30 Jan Tiesinga – Reinald Arends 2-0
22.00 Gerrit Emmens – Willem Baldé 0-2
22.30 Michiel Adams – Rene Verburg 2-0
23.00 Wiebe Pomper – Rob Klooster 0-2
23.30 Geert Jan Bolhuis – Arend Mulder 0-2

Vrijdag 3 februari Klasse B
19.00 Markus Rozenveld – Henk Enting 0-2
19.30 Jasper Boer – Gerrit Snippe 0-2
20.00 Patrick Kobes – Jan Edens 0-2
20.30 Ron Vreeken – Arjan Tip 0-2
21.00 Geert Kuipers – Gert Weites 2-0
21.30 Wilem Dussel – Lucas Enting 2-0
22.00 Wesley Grevink – Johan Tip 0-2
22.30 Markus Rozenveld – Gerrit Snippe 0-2
23.00 Jasper Boer – Henk Enting 0-2
23.30 Patrick Kobes – Arjan Tip 0-2

Vrijdag 3 februari Klasse C
19.00 Andries de Jong – Lukas Harmsen 2-0
19.30 Willem Jan Kroeze – Tienus Slenema 2-0
20.00 Henk Bosma – Richard de Wind 0-2
20.30 Jan Stevens – Hendrik Baving 2-0
21.00 Gert Bosman – Geert Jan Enting 1-1
21.30 Steven Barels – Hendrik Hartlief 0-2
22.00 Geert Egbert Turksma – Jeroen Harmsen 0-2
22.30 Andries de Jong – Tienus Slenema
23.00 Willem Jan Kroeze – Lukas Harmsen 2-0
23.30 Henk Bosma – Hendrik Baving 2-0

Zaterdag 4 februari Klasse A
19.00 JB van Esch – Reinald Arends 0-2
19.30 Jan Tiesinga – Bertus Rijks 0-2
20.00 Gerrit Emmens – Michiel Adams 2-0
20.30 Rene Verburg – Willem Baldé 2-0
21.00 Wiebe Pomper – Geert Jan Bolhuis 2-0
21.30 Arend Mulder – Rob Klooster 2-0
22.00 JB van Esch – Jan Tiesinga 0-2
22.30 Bertus Rijks – Reinald Arends 2-0

Zaterdag 4 februari Klasse B
19.00 Ron Vreeken – Jan Edens 0-2
19.30 Geert Kuipers – Johan Tip 0-2
20.00 Wilem Dussel – Gert Weites 0-2
20.30 Wesley Grevink – Lucas Enting 2-0
21.00 Markus Rozenveld – Jasper Boer 2-0
21.30 Henk Enting – Gerrit Snippe 0-2
22.00 Patrick Kobes – Ron Vreeken 0-2
22.30 Jan Edens – Arjan Tip 2-0
23.00 Geert Kuipers – Lucas Enting 2-0
23.30 Gert Weites – Johan Tip 2-0
24.00 Wilem Dussel – Wesley Grevink 0-2

Zaterdag 4 februari Klasse C
19.00 Jan Stevens – Richard de Wind 2-0
19.30 Gert Bosman – Jeroen Harmsen 2-0
20.00 Steven Barels – Geert Jan Enting 0-2
20.30 Geert Egbert Turksma – Hendrik  Hartlief 0-2
21.00 Andries de Jong – Willem Jan Kroeze 0-2
21.30 Lukas Harmsen – Tienus Slenema 0-2
22.00 Henk Bosma – Jan Stevens 0-2
22.30 Richard de Wind – Hendrik Baving 0-2
23.00 Gert Bosman – Hendrik Hartlief 1-1
23.30 Geert Jan Enting – Jeroen Harmsen 0-2
24.00 Steven Barels – Geert Egbert Turksma 2-0